Logo

BMW 325 TDS ODLICNO

Број на оглас: 3536638 | Објавен на: 10.07.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 800 €

1.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e top stanje stegnato odlicno
Motor menjac top 17ka bandaz dobri gumi
Registrirano do 6 mesec se gleda se
Moze zamena
Kes 800 zamena 1200

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Stefan Durmis Dimitrov

Потврден огласувач