Logo

blic

Број на оглас: 3536639 | Објавен на: 30.03.2020, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 10,1-15,0 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 6.500 МКД

7.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


se prodava blic za nikon digitalen nekoristen vo ispravna sostojba cena 6500 den

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

  nacko

Потврден огласувач