Logo

Stalaza aluminiumska

Број на оглас: 3536661 | Објавен на: 27.05.2020, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се ПРОДАВА
Сталажa 3 броја
ширина 70см, должина 130см, висина 90см

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач