Logo

SILOS - СИЛОС

Број на оглас: 3536765 | Објавен на: 28.03.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumski silosi za zitarici 70m3 ili 50 tona so visina 5.95 m.diametar 4.42m.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач