Logo

Fiat Bravo 1.4 tjet

Број на оглас: 3536903 | Објавен на: 15.06.2020, 06:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat bravo vo odlicna sostojba registirana i servisirana so zelena karta ....

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Goran