Logo

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks.FUL OPREMA

Број на оглас: 3536916 | Објавен на: 30.03.2020, 21:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS
VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO NAJ VISOKO NIVO NA OPREMA-FULL OPREMA
PLATENO KONPLETNO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач