Logo

4 Al. Bandazi 18" za Audi

Број на оглас: 3536999 | Објавен на: 13.07.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: Останато

Висина на гума: Останато

Дијаметар на гума: 18

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Al. Bandazi za Audi telefon za kontakt 078310177 Toni

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Dimo

Потврден огласувач