Logo

VW Passat 1.9tdi

Број на оглас: 3537131 | Објавен на: 29.03.2020, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna vozna sostojba, so visoka highline oprema klimatronik, elektrika na 4 stakla, aluminiumski bandazi polukozen enterier, cd sharzer so 6 cd-a, i dr.. BEZ ZAMENI!!!
Poveke info na tel 071324177 071206257

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач