Logo

PRODAVAM

Број на оглас: 3537231 | Објавен на: 28.03.2020, 23:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


POLOVNO - ISPRAVNO
Stolovite se 4.000den. parce

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач