Logo

Citron Xsara

Број на оглас: 3537267 | Објавен на: 30.06.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registiran novi gumi servisiran korpa llamella nova nov akumlator

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Rejhan

Потврден огласувач