Logo

Се издава стан на едносмерната

Број на оглас: 3537309 | Објавен на: 26.05.2020, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 56 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2015

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Адреса: Иво Лола Рибар

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Станот се наоѓа на едносмерната и е во близина на Музичкото училиште.

Има гаражно место со лифт.

Контакт: 075/225-499

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач