Logo

IPHONE 7 PLUS 128GB KAKO NOVI MOBIL SHOP

Број на оглас: 3537437 | Објавен на: 26.03.2020, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 7+

Боја: Roségold

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 320 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


IPHONE 7 PLUS 128GB KAKO NOVI MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач