Logo

RENAULT 19 1.8 BENZIN PALI VOZI SO PREVOD, POMINATA REG. CEN

Број на оглас: 3537450 | Објавен на: 01.04.2020, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


RENAULT 19 1.8 BENZIN PALI VOZI SO PREVOD, POMINATA REG. CENA 400 EUR
MOZE I NA DELOVI или замена за автомобил без документи за растурање, или рено 4

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Tihomir

Потврден огласувач