Logo

Bmw 320

Број на оглас: 3537497 | Објавен на: 22.05.2020, 21:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 320 2.0 2008-09 god napraven kompleten servis (maslo,site filtri, liniski kais, maslo i filter na menuvac) ima 4 aluminski bandasi 16 ki so novi zimski gumi + 4 al. Bandasi 17 ki so solidni gumi nov akumulator

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач