Logo

Xiaomi Mi9T novi eu modeli celofan

Број на оглас: 3537719 | Објавен на: 26.03.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: xiaomi mi9T

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 19.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


extra model

Огласи од: Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Negotino
Неготино

Станете Премиум член

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач