Logo

Samsung s9 extra sostojba fullpack

Број на оглас: 3537736 | Објавен на: 26.03.2020, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung s9

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 279 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


evropski modeli

Огласи од: Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Negotino
Неготино

Станете Премиум член

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач