Logo

VW GOLF 6 BLUEMOTION

Број на оглас: 3537781 | Објавен на: 10.07.2020, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

7.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedena
11.2011
168000 km
Model 2012
1.6 tdi bluemotion
99 co2 edition

Noviot motor
Uvoz od francija
Redovno Servisiran vo vw
Servisna dokumenti
Moze proverka vo porsche mk


 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач