Logo

NOVA proletna jakna broj 54 nasa dostava!

Број на оглас: 3538022 | Објавен на: 04.07.2020, 23:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: 54

Боја: Жолта

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova jakna broj 54, nenosena!

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач