Logo

Malku nosena jakna L, bez nikakvi ostetuvanja!

Број на оглас: 3538028 | Објавен на: 30.06.2020, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Окер

Цена: 850 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jakna so krzno e mnogu malce nosena, skoro kako nova, bez nikakvi ostetuvanja. Nasha dostava do site gradovi vo MK.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач