Logo

Zenska jakna XL, bez nikakvi ostetuvanja!

Број на оглас: 3538046 | Објавен на: 04.07.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: XL

Боја: Кафена

Цена: 700 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Super sostojba, malce nosena, kako nova!

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач