Logo

Novi jakni, nenoseni. Prevoz bezplaten!

Број на оглас: 3538049 | Објавен на: 04.07.2020, 23:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: XL

Боја: Црвена

Цена: 900 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Edna jakna 900.
Dvete jakni 1500.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач