Logo

NOVA nenosena od dukan. Nasa dostava!

Број на оглас: 3538057 | Објавен на: 30.06.2020, 19:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: 44

Боја: Сива

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Nova. BELLA.

43% Volna
37% Akril
12% Poliester
8% Drugo

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач