Logo

TOURAN

Број на оглас: 3538109 | Објавен на: 24.05.2020, 21:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOURAN 1.9 TDI
INFO;
070 240 853

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач