Logo

Tomos vakum pumpa

Број на оглас: 3538188 | Објавен на: 01.04.2020, 20:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e tomos vakum vo odlicna sostojba tel 071 713 346 moze da se vidi i proba,a moze da se prati i po kargo

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач