1 / 1
Се продаваат пчели,pceli,пчелни семејства
6.000 МКД
Цената не е фиксна
26.09.2020 22:32

Делчево / Делчево

Се продаваат 50 пчелни семејства

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Дмитар
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот