Logo

Bandazi 5x112 205.65.15 Audi Passat VW Golf

Број на оглас: 3538640 | Објавен на: 20.03.2020, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


205.65.15 Continental gumi dobri sega balansirani cena 10.000 den

 Валандово

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач