Logo

TOP CENA: Prikolka SCHMITZ 2007 Standard

Број на оглас: 3538678 | Објавен на: 04.06.2020, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


VE-272-KJ = 4000еур
- Тип: SO 1
- Регистрирана до: 03.03.2021.
- Тежина на приколка: 6650кг.
- Година на производство: 2007.
- Боја на приколка: Siva / 7F
- Број на оски: 3
- Најголема легална вкупна маса на возилото при регистрација: 35 000кг.
- Редовно сервистирана во овластен сервис на SCHMITZ

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 ORKAN-IMPEKS

Потврден огласувач