Logo

Golf 5 1.9 105ks

Број на оглас: 3538781 | Објавен на: 03.04.2020, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 5 1.9 105ks 2005 godina vo odlicna sostojba i napraven kompleten golem servis.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач