Logo

Дуќан/Dyqan

Број на оглас: 3538845 | Објавен на: 02.06.2020, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15 m²

Греење: Струја

Цена: 170 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан/деловен простор од 15м2, строг центар чаршија на Кичево наспроти Ресторант Балкан или старо Фото Зоран.

Jepet me qira hapësira dyqanesh / zyrash prej 15m2, qendra e rreptë Pazari i Kërçovës përballë Restorant Ballkanit ose Foto të vjetër Zoran.

 Aleksandar

Потврден огласувач