Logo

LUF MASER PEUGEOT 407 -2.0 HDI

Број на оглас: 3538875 | Објавен на: 26.03.2020, 22:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Tип на делови: Останато

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Ispravni luf naseru za 2.0 HDI marka SIEMENS

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач