Logo

Se prodavaat novi fustani

Број на оглас: 3538889 | Објавен на: 23.05.2020, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Фустани

Големина: XL

Боја: Црвена

Цена: 1 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi fustani
Zlatniot i liljakoviot po 2000denari 44/46
Crveniot golemina L1000denari portokaloviot 500 golemina xl/L
Crnite i rozoviot po 600denari standart

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ado

Потврден огласувач