Logo

Se prodavaat Akumulatori DURACELL I EXIDE

Број на оглас: 3539097 | Објавен на: 06.04.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava akumulator Duracell 95A i Exide 100A. Akumulatirite se dobro socuvani i odrzuvani. Kon tel 070 650509

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 xxxxxx

Потврден огласувач