Logo

Opel Sintra benzi+plin

Број на оглас: 3539236 | Објавен на: 31.03.2020, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Sintra

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 850 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Sintra
Benzin+plin
7-sedista
A-test foli
Ne registrirano
Hitno
Cenata e fiksna
Bez zameni

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Gazmend

Потврден огласувач