Logo

Se prodava plac 495m2

Број на оглас: 3539266 | Објавен на: 26.03.2020, 02:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 495 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 8.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac od 495m2 vo nas. Igo Trickovic 078426670

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Plac

Потврден огласувач