Logo

se prodava dukan na odlicna lokacija

Број на оглас: 3539371 | Објавен на: 27.11.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 96 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


se prodava dukan na odlicna lokacia dukano se naoga do lukoil, 60m2 33m2 3m2

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 zabacars

Потврден огласувач