Logo

Plac za Vikendica Dojran

Број на оглас: 3539500 | Објавен на: 10.03.2020, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1126 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Dva placa na odlicna lokacija vo Nov Dojran so pogled na ezeroto odaleceno 150m
Placevite se eden do drug edniot e 582m2 drugiot 544m2
Moze i poedinecno.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Иван

Потврден огласувач