Logo

Seat leon 2.0tdi

Број на оглас: 3539550 | Објавен на: 21.05.2020, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


. Za poveke inf 075913942

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Mihael

Потврден огласувач