Logo

Fiat panda 1.3 multijet 2007g. Reg. Do 2021

Број на оглас: 3539720 | Објавен на: 06.04.2020, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba reg. Ima do 01-2021g. Kompletno servisirana od oprema ima klima bord komp.elektrika na prozori napred servo volan +cyti centralno so dalecinsko i dva klucha i dr. Kolata e bez nitu edna mana ..za povekje info na tel 078280088. Jane

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач