Logo

Prodavam Good year 215/55/16 2br ganc novi

Број на оглас: 3539746 | Објавен на: 29.03.2020, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 215

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 110 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi ganc novi od rezervi.. Cena za dvete i fiksna.. Imam i dva para Miselin i Brigistone cenata e ista..

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач