Logo

Alu bandazi 4x108 15"

Број на оглас: 3539811 | Објавен на: 31.03.2020, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 108

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 60

Дијаметар на гума: 15

Цена: 170 €

180 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Alu bandashi extra socuvani 4x108 15"
Ispravni ne se krivi ne se puknati pa lepeni
Germanski
Pasuvaat na Peugeot Ford Citroen
Bandashite odat komplet so shtrafovi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Bandshi

Потврден огласувач