Logo

Bmw 320d 136ks full oprema reg.cela godina

Број на оглас: 3539853 | Објавен на: 03.04.2020, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e bez nikakva maana full oprema reg cela godina proverka kade sakate za kes extra cena inf070285523

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач