Logo

Tiko

Број на оглас: 3540081 | Објавен на: 26.03.2020, 07:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tikoto e kako novo koristeno za vo grad do gradinka i nazad 4 novi gumi servis napraven prva boja bez udari i korozija realni km koj e za ubavo tiko neka se javi celo vreme garazirano

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач