Logo

Toyota yaris

Број на оглас: 3540183 | Објавен на: 04.04.2020, 20:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Yaris

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od Svajcarija
Plateni se site davacki do registracija
Bez zameni

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Touran

Потврден огласувач