Logo

se izdava dukan vo dojran na pazarot

Број на оглас: 3540242 | Објавен на: 26.03.2020, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


povolno deloven prostor vo dojran na pazarot vo centralno podracje se izdava inf na tel 077865685

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач