Logo

Klima kompresor DENSO za VW 1.9 TDI

Број на оглас: 3540305 | Објавен на: 23.05.2020, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: Wv

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 70 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Klima kompresor DENSO izvaden od Vw 1.9 tdi ne e mnogu vozen

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач