Logo

Honda CRV 2.2 tri 4x4 uvoz CH.

Број на оглас: 3540643 | Објавен на: 03.04.2020, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: CR-V

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 10.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e so najvisoko nivo na oprema, mnogu
ekonomicno serisirano so novi gumi letni zimski
dva kluca servisna Knicks I dr......

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Rade

Потврден огласувач