Logo

GOLF 5 1.9 90 Ps 2008

Број на оглас: 3540713 | Објавен на: 04.04.2020, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRAN

SMENET KAISH REBRAST PRED 10.000 KM

FILTERI ULJE PRED 500 KM

BEZ ZAMENI

070703399

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 Auto Kiki

Потврден огласувач