Logo

bandasi so gumi za BMW 18 cola

Број на оглас: 3540858 | Објавен на: 08.07.2020, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 245

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 18

Цена: 250 €

300 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi vo top sostojba
So gumi solidni zimski
Bandasite se vozeni
Ne se krivi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 combe

Потврден огласувач