Logo

LED MODULI 12V 1.5W SAMSUNG

Број на оглас: 3540873 | Објавен на: 16.09.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 45 МКД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вид на оглас: Се продава


LED MODULI 1.5W I 2W DOBRI CENI SAMSUNG CHIP

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 TERRA LED

Потврден огласувач