Logo

MERCEDES C 220 CDI -06 (078908435)

Број на оглас: 3540877 | Објавен на: 29.03.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 cdi- REDIZAJN
Registriran do 12.2020
Donesen od Belgija
So 16 aluminiumski bandazi od w204
Voziloto e stegnato bez nikakov vlog vo nego
Info:
078908435

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач